WIĘCEJ O NAS

Dwie Weroniki, ale zupełnie inne osobowości i podejście do życia. Jedna to ogromna papla, można powiedzieć, że buzia jej się nie zamyka. Wygadana, ciągle uśmiechnięta, otwarta na ludzi i świat. 

Czerpie z biegania to co najlepsze, mimo, że jej przygoda dopiero się zaczyna.
Druga to zupełne przeciwieństwo pierwszej- chodzący mruk, raczej zdystansowana, mniej wygadana, za to bardziej pyskata. Wie czego chce od życia i uparcie do tego dąży (z małymi przerwami na lenistwo).


Dwie całkowicie inne dziewczyny, połączone drogą biegową, którą z chęcią kroczą tak często jak tylko mogą- mimo, iż bieganie czasami boli. Czują, że bieganie staje się ich pasją, bez której nie mogą żyć oraz  lekarstwem na wszystkie smutki. 

Nie jesteśmy żadnymi ekspertami, piszemy to co myślimy i czujemy. Ten blog będzie naszym pamiętnikiem niosącym przemyślenia, doświadczenia, wzloty i upadki biegowe, a także plany i marzenia na niedaleką przyszłość. Będzie jednym z motywatorów systematycznego biegania, dbania o siebie i poukładanego życia. Jednocześnie mamy nadzieję, że uda nam się przekonać innych do podążania ścieżką biegową, bo przecież każdy kilometr sprawia tyle radości! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...